Træner
Ann Hebin Schandorf
Beskrivelse
Solsikkevej 13
4930 Maribo
 
Tlf.: 2267 1494
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Berit Bentzen
Beskrivelse
Maria Gade 7
4930 Maribo
 
Tlf.: 2787 7950
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Charlotte Kristensen
Beskrivelse
Nystedvej 17
4930 Maribo
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Christoffer Jensen
Beskrivelse
Sønderparken 12, 1. th.
4930 Maribo

Tlf.: 2145 0788
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Daniel Brandt Christensen
Beskrivelse
Birketvej 188
4941 Bandholm

Tlf.: 40175208

Email.: daniel@brandtchristensen.com
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Daniel Dalbom
Beskrivelse
Refshalevej 11
4930 Maribo
Tlf.: 2244 4349
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Dorthe Haubroe
Beskrivelse
Havesangervej 34
4930 Maribo
 
Tlf.: 2190 8294
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Henrik Cieslak
Beskrivelse
Skovnæsvej 12
4930 Maribo
 
Tlf.: 2966 1033
Se hele beskrivelsen
Henrik Suhr
Beskrivelse
Nellikevej 7
4930 Maribo
 
Tlf.: 21417511
Se hele beskrivelsen
HMH test Per Budek
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Ina Jørgensen
Beskrivelse

Havløkkegade 23
4951 Nørreballe

Tlf.: 24980741
Email: farmen23@hotmail.com
 

Se hele beskrivelsen
Jacob Hebin Schandorf
Beskrivelse
Solsikkevej 13
4930 Maribo
 
Tlf.:  2025 7324
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jens Wibholm
Beskrivelse
Binnitsevej 35
4930 Maribo
 
Tlf. 2442 9298
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jimmy Albrechtsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Johan Zanotti
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kenneth Jørgensen
Beskrivelse
Sønderparken 16, 2.th.
4930 Maribo
 
Tlf.: 2261 8007
Se hele beskrivelsen
Kim Larsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lars Haubroe
Beskrivelse
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mai-Britt Kristiansen
Beskrivelse
Rødbyvej 61
4930 Maribo
 
Tlf.: 2620 5681
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mark Øllegaard
Beskrivelse

Sakshøj 12
4800 Nykøbing F.

Tlf.: 28431985
Email: Markollegaard@gmail.com 
 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mette Samson Schlüter
Beskrivelse

Vestergade 9, 2
4930  Maribo

Tlf.: 2126 6506
Email: bregnevej41@gmail.com

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Michael Nielsen
Beskrivelse

Tlf. 2372 0414
E-mail: mnielsen68@hotmail.dk
 

Se hele beskrivelsen
Michael Stryger Rasmussen
Beskrivelse
Tlf.: 4222 5832
Mail: micrasmussen@hotmail.com
Se hele beskrivelsen
Morten Brandt
Beskrivelse

Magnolievej 7
4930 Maribo

Tlf.: 20512462
Email: mobn@regionsjaelland.dk 
 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Morten Harkjær Nielsen
Beskrivelse
Søndre Boulevard 19
4930 Maribo
Tlf.: 3063 6398
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Nick Balmer
Beskrivelse
Vendersgade 13, 2 mf.
4800‎ Nykøbing F.
 
Tlf. 6063 2229
Email: Nick@balmers.dk
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ole Lystrup Iversen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Oliver basse Jørgensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Philip Balmer
Beskrivelse

Grønningen 19
4930 Maribo

Tlf. 72686676
Email: philip.balmer@scandlines.com
 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ricco Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Stefan Black Olsen
Beskrivelse

Klostergade 2D, 1mf
4930 Maribo

Tlf.: 28570091
Email: Stefan_b_o@hotmail.com
 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Stine Reinholdt Frederiksen
Beskrivelse
Østervang 22
4930 Maribo
 
Tlf.: 4057 3239
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tine Jensen
Beskrivelse

Margrethes Vej 4
4930 Maribo

Tlf.: 24215637
Email.: tineea1981@gmail.com
 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hjælpetræner
Bo Lauritzen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Admin. ansvarlig
Anne Schrøder
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Britt Normann
Beskrivelse
Skovnæsvej 10
4930 Maribo
Tlf.: 7268 6562
Se hele beskrivelsen
Christina Wibholm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jeanette Ehlers Pedersen
Beskrivelse
Lupinvej 3
4930 Maribo
Tlf.: 40 35 62 23
Se hele beskrivelsen
Jette Palm
Beskrivelse
 
Tlf.: 2088 9494
Mail: palm@mail-online.dk
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Line Ruus Wibholm
Beskrivelse

Nøbbøllevej 2
4960 Holeby

Tlf.: 29219785
Email.: ruus4@hotmail.com
 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Pernille Kristensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Susanne Busborg Thomsen
Beskrivelse

Bregnevej 2
4930 Maribo

Tlf. 2241 4592
Email: Busborg@hotmail.com

 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Holdleder
Janne Damkjær
Beskrivelse

Bekkasinvej 25b
4930 Maribo

Tlf.: 25125000
Email: janne@waoomail.dk 
 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ulrik Murel
Beskrivelse

Ulrik Murel
Halstedhus vej 1A
4900 Nakskov

Tlf. 5140 7490
Mail ulrik@halstedhus.dk
 

Se hele beskrivelsen
Ungtræner
Emil Sørensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ida Palm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tilde Samson Schlüter
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Depot & materialer
Charlotte Kristensen
Beskrivelse
Nystedvej 17
4930 Maribo
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold